|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Fixace: ![]()
Dostupnost: skladem u dodavatele, termín dodání cca 14 dnů od objednání
Set pro fixaci je bezpečný fixační systém navržený speciálně pro přepravu neklidných nebo dezorientovaných pacientů na nosítkách, který poskytuje maximální ochranu a kontrolu během přepravy.
Jeho hlavní funkcí je zabránit vertikálnímu posunu pacienta a předejít náhlým pohybům nebo úderům hlavou. Díky ergonomickému designu umožňuje pohodlné a rychlé použití na nosítkách a překonává omezení upevnění jiných tradičních systémů. Systém zahrnuje bezpečnostní uzávěr s magnetickým otevíráním, který zaručuje spolehlivé, bezpečné a klinicky účinné použití.
Praktické a robustní řešení pro posturální zádržný systém během přepravy.
Hrudní upínací popruh se používá k zabránění vertikálního pohybu pacienta. Modrý okraj našitý na okrajích popruhů mu dodává jemný vzhled a vytváří měkký povrch s polstrováním.
Jeho speciální monobloková konstrukce umožňuje snadné použití na nosítkách.
| kód | velikost | obvod | šířka pásu | délka pásu | |
|---|---|---|---|---|---|
| SVF3470 | STANDARD | M/L | 70-110 cm | 8 cm | 45-60 cm |
| SVF3476 | BARIATRIC | M/L | 80–120 cm | 8 cm | 60–80 cm |
| SVF3478 | BARIATRIC | XL | 110–150 cm | 8 cm | 60–80 cm |
Obsah balení
• 1 popruh k upevnění pásků k lůžku
• 3 zámky
• 1 modrý magnetický klíč
| Fixace | 01 Hrudník |
| Zaměření | fixační pásy |
| Velikost | M/L, XL |
| Délka [cm] | 60 - 80 cm |
| Šířka popruhu | 8 cm |
| Obvod | M/L 80 - 120 cm, XL 110 - 150 cm |
| Fixační systém | samostatný pás |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | nosítka |
| Funkce pásu | normální pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | samostatný pás |