|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Fixace: ![]()
Dostupnost: skladem u dodavatele, termín dodání cca 10 dnů od objednání
Kotníkové pásky přizpůsobené k uchycení k nosítkům. Jejich monobloková konstrukce umožňuje snadné použití na nosítkách.
| Kód | Velikost | Obvod | Šířka | Délka |
|---|---|---|---|---|
| SVF3370 | M/L | 18–28 cm | 8 cm | 45-60 cm |
| SVF3376 | M/L | 18–28 cm | 8 cm | 60–80 cm |
| SVF3378 | XL | 19–25 cm | 8 cm | 60–80 cm |
Obsah balení
• 1 popruh k upevnění kotníkových pásků k lůžku
• 3 zámky
• 1 magnetický modrý klíč
| Fixace | 03 Kotníky |
| Zaměření | fixační pásy |
| Velikost | XL |
| Délka [cm] | 60 - 80 cm |
| Šířka popruhu | 8 cm |
| Obvod | 29 - 35 cm |
| Fixační systém | upínací pás |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | nosítka |
| Funkce pásu | normální pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | set pásů |