|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
je používán u pacientů, u nichž je nezbytná imobilizace nohou v oblasti stehen. Tento set se používá jako doplněk k dalším pásům, např. celotělové fixaci. Fixační pás je vyroben ze směsi bavlna/umělé hedvábí a dodává se ve více velikostech daných obvodem stehen.
Dlouhý pás se umisťuje napříč v patřičné části lůžka a na obou stranách se připevní k rámu. Set je tak připraven pro použití. Následně, příchozího pacienta s nutností imobilizovat stačí upoutat kolem obou stehen a zajistit magnetickými zámky.
Jedinečné uzavírání na magnetický zámek umožňuje optimální nastavení pásu kolem stehen pacienta a zároveň zabraňuje jeho uvolnění nepovolanou osobou.
Cena je za celý set.
Součástí balení jsou 4 magnetické zámky (klíč není obsažen).
| velikost | obvod stehen |
| S | 20-36 cm |
| M | 34-58 cm |
| L | 58-75 cm |
| Fixace | 03 Stehna |
| Zaměření | fixační pásy |
| Zdravotnický prostředek | Class I • Riziková třída I |
| Materiál | bavlna/umělé hedvábí |
| Ikony údržby | H l C K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Velikost | S...20-36 cm, M...34-58 cm, L...58-75 cm |
| Barva | bílá |
| Fixační systém | upínací pás |
| Výrobce | Segufix |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | lůžko |
| Funkce pásu | normální pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | samostatný pás |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)