|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Fixace: ![]()
Dostupnost: skladem
je používán u pacientů, u nichž je nezbytná imobilizace nohou v oblasti kotníků a zároveň vysoké nároky na pevnost poutacích pásů. Tento set se používá samostatně anebo jej lze použít jako doplněk k dalším pásům. Fixační pás je vyroben ze směsi bavlna/umělé hedvábí a dodává se ve více velikostech daných obvodem kotníků.
Dlouhý pás se umisťuje napříč v dolní části lůžka a na obou stranách se připevní k rámu. Set je tak připraven pro použití. Následně, příchozího pacienta s nutností imobilizovat stačí upoutat kolem obou kotníků a zajistit magnetickými zámky.
Jedinečné uzavírání na magnetický zámek umožňuje optimální nastavení pásu kolem kotníků pacienta a zároveň zabraňuje jeho uvolnění nepovolanou osobou.
Cena je za celý set.
Součástí balení jsou 4 zelené magnetické zámky a 1 žlutý magnetický klíč.

| velikost | obvod kotníků |
| S | 17-25 cm |
| M | 22-30 cm |
| L | 27-33 cm |
| XL | 30-38 cm |
| Fixace | 03 Kotníky |
| Zaměření | fixační pásy |
| Zdravotnický prostředek | Class I • Riziková třída I |
| Materiál | bavlna/umělé hedvábí |
| Ikony údržby | H l C K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Velikost | S...17-25 cm, M...22-30 cm, L...27-33 cm, XL...30-38 cm |
| Barva | bílá |
| Fixační systém | rychloupínací zesílený pás |
| Výrobce | Segufix |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | lůžko |
| Funkce pásu | rychloupínací pás |
| Provedení pásu | zesílený pás |
| Balení pásu | set pásů |