|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Fixace: ![]()
Dostupnost: skladem u dodavatele - termín dodání cca tři týdny od objednání
| Kód | Varianta | Velikost | Obvod | Šířka | Délka |
|---|---|---|---|---|---|
| SVF3270 | STANDARD | M/L | 14-25 cm | 8 cm | 45-60 cm |
| SVF3276 | BARIATRIC | M/L | 14–25 cm | 8 cm | 60–80 cm |
| SVF3278 | BARIATRIC | XL | 24–30 cm | 8 cm | 60–80 cm |
Součást balení:
• 1 pár pásků na zápěstí
• 3 zámky
• 1 magnetický modrý klíč

| Fixace | 02 Zápěstí |
| Zaměření | fixační pásy |
| Velikost | XL |
| Délka [cm] | 60 - 80 cm |
| Šířka popruhu | 8 cm |
| Obvod | 24 - 30 cm |
| Fixační systém | samostatný pás |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | nosítka |
| Funkce pásu | normální pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | samostatný pás |