|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
jsou používány u pacientů, u nichž je nezbytná imobilizace rukou. Tyto pásy se používají samostatně anebo je lze použít jako doplněk k dalším pásům. Fixační pásy jsou vyrobeny ze směsi bavlna/umělé hedvábí a dodávají se ve více velikostech daných obvodem zápěstí. Délka upevňovacího popruhu k lůžku je 80 cm, použitím magnetického uzávěru ji lze zkracovat.
Jedinečné uzavírání na magnetický zámek umožňuje optimální nastavení pásu kolem zápěstí pacienta a zároveň zabraňuje jeho uvolnění nepovolanou osobou.
Cena je za pár.
Kód: SF2224
Součástí balení jsou 4 magnetické zámky a 1 magnetický klíč.
| velikost | obvod zápěstí | |
| S | 12-19 cm | |
| M | 16-24 cm | |
| L | 22-29 cm | |
| r-XL | 26-34 cm | zesílený |
Kód: SF2324
Součástí balení jsou 4 zelené magnetické zámky a 1 žlutý magnetický klíč.
| velikost | obvod zápěstí |
| S | 12-19 cm |
| M | 16-24 cm |
| L | 22-29 cm |
| Fixace | 02 Zápěstí |
| Zaměření | fixační pásy |
| Zdravotnický prostředek | Class I • Riziková třída I |
| Materiál | bavlna/umělé hedvábí |
| Ikony údržby | H l C K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Velikost | S...12-19 cm, M...16-24 cm, L...22-29 cm, XL...26-34 cm |
| Barva | bílá |
| Fixační systém | upínací pás |
| Výrobce | Segufix |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | lůžko |
| Funkce pásu | normální pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | set pásů |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)