|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Fixace: ![]()
![]()
![]()
Dostupnost: skladem u dodavatele - termín dodání cca tři týdny od objednání
Inovativní systém pro rychlé a bezpečné zafixování a přemístění rozrušených, násilných, agresivních nebo dezorientovaných osob na nouzová nosítka. V nouzových situacích umožňuje přesun osoby na jiné nosítka nebo lůžko bez nutnosti uvolnění zádržného systému.
Skládá se z odolné kluzné základny se sadou postrojů, manžet na zápěstí i kotníky s rychlým systémem zapínání na dvojitý suchý zip Velcro®.
Postroj + zápěstní pásky + kotníkové pásky v jednom kuse
Navrženo speciálně pro nosítka
Vylepšená univerzálnost: rychlé zafixování + přenos
Barevné pásky pro identifikaci funkce každého z nich:
MODRÁ: upevnění k nosítkům
ČERNÁ: zafixování pacienta
ORANŽOVÁ: rukojeti pro přenos
Rychlé a bezpečné použití
Snadná dezinfekce a skladování
Doporučeno pro pacienty do 150 kg
Délka manžety na zápěstí: 15 - 30 cm

| Fixace | Celé tělo |
| Zaměření | fixační pásy |
| Rozměr | 172 x 45 cm |
| Obvod | popruh zápěstí 15-30 cm, popruh kotník 20-40 cm |
| Maximální hmotnost osoby [kg] | 150 kg |
| Fixační systém | rychloupínací set |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | suchý zip |
| Využití | nosítka |
| Funkce pásu | rychloupínací pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | set pásů |