|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Fixační set se používá k připoutání nohou pacienta na nosítkách. Set je vhodný např. pro záchranné složky a je použitelný u nosítek a vozíků o šířce 400-800 mm.
Tento set se používá samostatně anebo jej lze použít jako doplněk k dalším pásům. Fixační pás je vyroben ze směsi bavlna/hedvábí a dodává se ve více velikostech daných obvodem kotníků.
Dlouhý pás se umisťuje napříč v dolní části nosítek a set je tak připraven pro použití. Následně, pacienta s nutností imobilizovat stačí upoutat kolem obou kotníků a zajistit magnetickými zámky.
Jedinečné uzavírání na magnetický zámek umožňuje optimální nastavení pásu kolem kotníků pacienta a zároveň zabraňuje jeho uvolnění nepovolanou osobou.
Cena je za celý set.
Součástí balení jsou 2 magnetické zámky (klíč není obsažen).
| velikost | obvod kotníků |
| S | 17-25 cm |
| M | 22-30 cm |
| L | 27-33 cm |
| Fixace | 03 Kotníky |
| Zaměření | fixační pásy |
| Zdravotnický prostředek | Class I • Riziková třída I |
| Materiál | bavlna/hedvábí |
| Ikony údržby | H l C K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Velikost | S...17-25 cm, M...22-30 cm, L...27-33 cm |
| Barva | bílá |
| Fixační systém | upínací pás |
| Výrobce | Segufix |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | nosítka |
| Funkce pásu | rychloupínací pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | set pásů |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)