|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
jsou používány u pacientů, u nichž je nezbytná imobilizace rukou. Tyto pásy se používají samostatně. Fixační pásy jsou vyrobeny ze směsi bavlna/umělé hedvábí a dodávají se ve více velikostech.
Uzavírání na suchý zip umožňuje optimální nastavení pásu kolem zápěstí pacienta.
| velikost | obvod zápěstí |
| M | 16-24 cm |
| M | 16-24 cm |
| L | 22-29 cm |
| Fixace | 02 Zápěstí |
| Zaměření | fixační pásy |
| Zdravotnický prostředek | Class I • Riziková třída I |
| Materiál | bavlna/umělé hedvábí |
| Ikony údržby | H l C K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Velikost | M...16-24 cm |
| Barva | bílá |
| Fixační systém | samostatný pás |
| Výrobce | Segufix |
| Uzavírání | suchý zip |
| Využití | lůžko |
| Funkce pásu | normální pás |
| Provedení pásu | nezesílený pás |
| Balení pásu | set pásů |