|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
je používán u pacientů, u nichž je nezbytná imobilizace trupu a zároveň vysoké nároky na pevnost poutacích pásů. Tento set se používá pouze jako doplněk k již používané břišní fixaci. Fixační pás je vyroben ze směsi bavlna/umělé hedvábí a dodává se ve více velikostech daných obvodem hrudníku.
| velikost | délka |
| S | 86 cm |
| M | 101 cm |
| L | 117 cm |
| r-XL | 142 cm |
| Fixace | 01 Hrudník |
| Zaměření | fixační pásy |
| Zdravotnický prostředek | Class I • Riziková třída I |
| Materiál | bavlna/umělé hedvábí |
| Ikony údržby | H l C K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | bílá |
| Fixační systém | přídavný zesílený pás |
| Výrobce | Segufix |
| Uzavírání | magnet |
| Využití | lůžko |
| Funkce pásu | přídavný pás |
| Provedení pásu | zesílený pás |
| Balení pásu | samostatný pás |