|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DOPRAVA ZDARMA
Schodolez pásový k invalidnímu vozíku 150 umožňuje bezpečný transport osoby na invalidním vozíku po schodech. Patentovaný systém otáčení zajišťuje snadnou manipulaci i v úzkých prostorech, disponuje vysokou nosností 150 kg a poskytuje dlouhou provozní výdrž.
Tento pásový schodolez je určený pro bezpečnou přepravu osob na invalidním vozíku po schodištích. Konstrukce využívá patentovaný systém elektrického zvedání manévrovacích koleček, který umožňuje otáčení na místě a přesnou manipulaci i v úzkých prostorech. Model nabízí zvýšenou nosnost 150 kg a stabilní trakci na schodech.
snadné manévrování díky možnosti otočení na místě
sklápěcí úchyty a nastavitelné podpěry vozíku pro úsporu prostoru
mechanický bezpečnostní zámek a LED bod rovnováhy
polstrovaná opěrka zad a výškově nastavitelná hlavová opěrka
až 540 schodů na jedno nabití (s 85 kg zátěží)
vhodný pro většinu standardních invalidních vozíků
| Maximální nosnost | 150 kg |
|---|---|
| Celková hmotnost | 58 kg |
| Hmotnost těla stroje | 46 kg |
| Hmotnost ojí | 12 kg |
| Rozměry zařízení (d × š × v) | 144 × 67 × 99 cm |
| Výkon motoru | 300 W |
| Výkon nabíječky | 80 W, napájení 100–240 V |
| Autonomie | 540 schodů (s 85 kg osobou) |
| Rezerva autonomie | 80 schodů |
| Minimální šířka schodiště | 77 cm |
| Minimální prostor na podestě L | 98 × 98 cm |
| Minimální prostor na podestě U | 98 × 170 cm |
| Maximální sklon | 70 % (cca 35°) |
| Rychlost | 15 schodů za minutu |
| Provozní teplota | 0 až 40 °C |
| Skladovací teplota | −10 až 50 °C |
| Rozměr balení | 116 × 60 × 43 cm |
_1.png)
Otočení o 360° bez námahy.
Výškově nastavitelná opěrka hlavy, zvýšení o 15 cm.
Nastavitelné spojky k invalidnímu vozíku je možné prodloužit z 39 cm na 55 cm.
Hloubkově nastavitelné spojky pro invalidní vozík je možné nastavit mezi 16 cm a 24 cm.
V případě potřby je možné využít ruční pohyb čtyř zvedacích kol i pásů.
| Rozměr | 150×64×92 cm |
| Hmotnost | 44 kg |
| Maximální hmotnost osoby [kg] | 130 |
| Napájení | 100-240 V |
| Maximální rychlost (s nabitým akumulátorem) | 15 schodů / min |
| Minimální šířka schodiště | 77 cm |