|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Prátelný polštář na zip, vhodný pro alergiky a děti. Teplota praní 60°C. Výměna náplně díky zipu.
Dostupnost: skladem

Vhodný pro alergiky, lze prát na 60°C.
Povrch polštáře je bílý a hladký bez prošití. Povlak je opatřen zipovým uzávěrem. Uvnitř polštáře je vložen vak s náplní, který je opatřen zipem, tak můžete náplň libovolně měnit. Celý vak lze před praním vyjmout a prát jen povlak polštáře.

| Zaměření | prošívané lůžkoviny |
| Materiál | 100% PES |
| Ikony údržby | j C V L H |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | 40x40 cm, 50x70cm, 70x90 cm |
| Barva | bílá, proužek 1 cm |
| Horní vrstva | 100% PES mikrovlákno |
| Střední vrstva | 100% PES duté vlákno |
| Výplň | 100% PES značkové duté vlákno (kuličky, lze natřepat jako peří) |
| Balení | 1400 g |
| Doporučená údržba | praním na 60°C |