|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Prátelný polštář na zip, vhodný pro alergiky a děti. Teplota praní 95°C. Jemný proužek, termovložka, paspule, výměna náplně díky zipu.
Dostupnost: skladem

Vhodný pro alergiky, lze prát na 95°C.
Povlakový materiál zdobí velmi jemný proužek o šíři 1 cm a je prošitý s termovložkou. Obvod polštáře má paspulu. Na kratší straně polštáře je všitý zipový uzávěr. Celý vak lze před praním vyjmout a prát jen povlak polštáře. Množství náplně lze díky zipovému uzávěru na vaku upravovat.

Vhodný pro alergiky - udělen zdravotní atest i pro děti do 3 let!
| Zaměření | prošívané lůžkoviny |
| Materiál | 100% PES |
| Ikony údržby | l C H L V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | 40x40 cm, 50x70cm, 70x90 cm |
| Barva | bílá, proužek 1 cm |
| Horní vrstva | 100% PES mikrovlákno |
| Střední vrstva | 100% PES duté vlákno |
| Výplň | 100% PES značkové duté vlákno (kuličky, lze natřepat jako peří) |
| Balení | 1400 g |
| Doporučená údržba | praním na 95°C |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)