|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Přikrývka COMFORT přikrývka s jemným proužkem. Je tvořena třemi vrstvami značkového dutého vlákna. Zdravotní atest i certifikát QZ - Zaručená kvalita. Vhodná pro alergiky a děti do 3 let.
Hmotnost celoroční přikrývky: 1900g
Hmotnost letní: 1300g
Dostupnost: skladem

Přikrývku zdobí velmi jemný proužek o šíři 1 cm. Náplň přikrývky je z 80% PES dutého vlákna a 20% bambusu ve třech vrstvách.
Kvalita výrobku je potvrzena zdravotním atestem Textilního zkušebního ústavu Brno a získaným certifikátem QZ - Zaručená kvalita a výrobek je doporučen i pro děti do 3 let.
Přikrývka je vhodná pro alergiky.
| Zaměření | prošívané lůžkoviny |
| Materiál | Polyester |
| Ikony údržby | l H C L V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | 135x200 cm (na objednávku lze zhotovit i pořikrývky jiných rozměrů) |
| Hmotnost | letní - 1300 g, celoroční - 1900 g |
| Barva | bílá - proužek 1 cm |
| Horní vrstva | 100% PES mikrovlákno |
| Výplň | 80 % PES a 20 % bambus |
| Výplň celoroční | 3 vrstvy dutého vlákna |
| Výplň letní | 1 vrstva dutého vlákna |
| Provedení | letní nebo celoroční |
| Doporučená údržba | praním na 95°C |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)