|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Standardní letní nebo celoroční přikrývka s dutými vlákny - lehká, prodyšná a hřejivá. Zdravotní atest, vhodná pro alergiky i děti do 3 let. Certifikována QZ - Zaručená kvalita.
Hmotnost celoroční přikrývky: 1900g
Hmotnost letní: 1300g
Dostupnost: skladem

Výborné izolační vlastnosti zaručuje náplň z dutých vláken, která dodávají přikrývce vzdušnost, lehkost, prodyšnost a vynikající hřejivost. Náplň tvoří jedna silná vrstva dutého vlákna.
Kvalita výrobku je potvrzena zdravotním atestem Textilního zkušebního ústavu Brno a získaným certifikátem QZ - Zaručená kvalita, výrobek je doporučen i pro děti do 3 let.
Přikrývka je vhodná pro alergiky. Díky své výplni vytváří prostředí nevhodné pro výskyt roztočů.
Hmotnost celoroční přikrývky: 1900g
Hmotnost letní: 1300g
| Zaměření | prošívané lůžkoviny |
| Ikony údržby | j C H L V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | 135x200 cm (na objednávku lze zhotovit i pořikrývky jiných rozměrů) |
| Hmotnost | letní - 1300 g, celoroční - 1900 g |
| Barva | bílá |
| Horní vrstva | 100% PES mikrovlákno |
| Střední vrstva | 100% PES duté vlákno |
| Výplň celoroční | 3 vrstvy dutého vlákna |
| Výplň letní | 1 vrstva dutého vlákna |
| Provedení | letní nebo celoroční |
| Doporučená údržba | praním do 60°C |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)