|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty

Břišní pás na křeslo se zapínáním na přezky
Dostupnost: Skladem
Připevňuje se kolem pasu pacienta.
Ideální pro pacienty s dobrou kontrolou držení horní části trupu.
![]() |
Trojrozměrná tkanina, vysoce prodyšná a odolná vůči praní a roztržení. Přizpůsobuje se tělu pacienta a poskytuje příjemný pocit pohodlí. |
![]() |
Perineální část je připevněna po stranách opěradla, díky čemuž se lépe přizpůsobí jakékoli židli, křeslu nebo invalidnímu vozíku. |
|
|
Vnější potah z tkaniny s vodoodpudivou úpravou, která zabraňuje tvorbě skvrn. Snižuje frekvenci, s jakou je třeba zařízení vyměňovat, čímž se předchází nepříjemnostem pro pacienta. Kromě toho se výrazně snižuje počet praní a prodlužuje se životnost výrobku. |
| M | 60 - 240 cm |
| L | 85 - 295 cm |
| Fixace | pasu |
| Zaměření | fixační pásy na invalidní vozíky a křesla |
| Ikony údržby | j H V C K |
| Velikost | M, L |
| Typ | břišní široký |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | přezky |
| Velikost - M | 65-240 cm |
| Velikost - L | 85-295 cm |