|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty

Břišní pás na invalidní vozík s uchycením v rozkroku na přezky
Bezpečný perineální bezpečnostní pás nabízí bezpečnou a účinnou oporu, která umožňuje úplnou volnost končetin a zároveň zabraňuje pacientovi naklánět se dopředu nebo sklouzávat.
Jeho ergonomický design se snadno připevňuje k sedadlu pomocí popruhů s přezkami, který zajišťuje rychlé a spolehlivé upevnění. Konstrukce obsahuje vysoce odolné smyčky v místech největšího zatížení pro větší trvanlivost. Je vyrobena z trojrozměrného polyesterového materiálu, který zajišťuje vysokou prodyšnost, pevnou oporu a vodoodpudivý povrch, takže se snadno čistí. Vyztužené popruhy o délce 45 mm zajišťují pohodlné a stabilní nošení.
Ideální řešení pro udržení správného držení těla a prevenci posunutí v pečovatelském nebo geriatrickém prostředí.
![]() |
Trojrozměrná tkanina, vysoce prodyšná a odolná vůči praní a roztržení. Přizpůsobuje se tělu pacienta a poskytuje příjemný pocit pohodlí. |
| M | 90 - 135 cm | |
| L | 115 - 165 cm |
| Fixace | pasu, rozkroku, a ramen |
| Zaměření | fixační pásy na invalidní vozíky a křesla |
| Ikony údržby | j H V C K |
| Typ | břišní široký |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | přezky |
| Velikost - M | 90-135 cm |
| Velikost - L | 115-165 cm |