|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty

Vesta na křeslo s uchycením v rozkroku na přezky
Dostupnost: skladem
Ideální pro pacienty, kteří potřebují kontrolu polohy trupu. Perineální fixace zabraňuje posunutí pacienta směrem dolů.
Vesta na křeslo je určena pro pacienty s omezenou kontrolou pohyblivosti trupu, kteří potřebují dodatečnou oporu v oblasti hrudníku a ramen, aby se udrželi ve vzpřímené poloze. Její konstrukce zabraňuje pacientovi naklánět se dopředu nebo sklouzávat dolů díky integrovanému pánevnímu pásu.
Osoba se fixuje ke křeslu pomocí vysoce odolných pásků a je vybaveno uzavíracím systémem na přezky.
Toto řešení je účinné pro fixování v geriatrických nebo pečovatelských křeslech.
![]() |
Trojrozměrná tkanina, vysoce prodyšná a odolná vůči praní a roztržení. Přizpůsobuje se tělu pacienta a poskytuje příjemný pocit pohodlí. |
![]() |
Perineální část je připevněna po stranách opěradla, díky čemuž se lépe přizpůsobí jakékoli židli, křeslu nebo invalidnímu vozíku. |
|
|
Vnější potah z tkaniny s vodoodpudivou úpravou, která zabraňuje tvorbě skvrn. Snižuje frekvenci, s jakou je třeba zařízení vyměňovat, čímž se předchází nepříjemnostem pro pacienta. Kromě toho se výrazně snižuje počet praní a prodlužuje se životnost výrobku. |
| S | 60 - 190 cm |
| M | 70 - 195 cm |
| L | 70 - 240 cm |
| XL |
| Fixace | pasu a rozkroku |
| Zaměření | fixační pásy na invalidní vozíky a křesla |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Typ | vesta široká |
| Výrobce | Medicare |
| Uzavírání | přezky |
| Velikost - S | 60-190 cm |
| Velikost - M | 70-195 cm |
| Velikost - L | 70-240 cm |