|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
DOPRAVA ZDARMA
Elektrický skládací zvedák Compact 150 usnadňuje zvedání a přesun osob s pohybovým handicapem. Pevná ocelová konstrukce, nosnost 150 kg a skládací rám je ideální do míst, kde je potřeba bezpečné, ergonomické a snadno přenosné řešení.
Má silnějšího bratra Elektrický zvedák Robust 220, který zvládne zátěž až 220 kg.
Součástí balení je Univerzální závěs ke zvedáku.
Dostupnost: skladem
Skládací elektrický zvedák Compact 150 je určen pro bezpečné zvedání a přesun osob, které se nemohou samostatně pohybovat nebo měnit polohu. Usnadňuje každodenní práci pečujících osob a zároveň poskytuje pacientům pohodlí a jistotu při manipulaci.
Zařízení je navrženo s důrazem na ergonomii, kvalitu a bezpečnost. Robustní ocelová konstrukce zaručuje dlouhou životnost a stabilitu, zatímco elektrický pohon s ručním ovladačem umožňuje plynulé a tiché zvedání. Zvedák má nízkou základnu (11,5 cm) pro zajetí pod většinu lůžek, nastavitelnou šířku pomocí pedálu a otočné rameno 360°, které usnadňuje přesné polohování.
Díky skládací konstrukci lze zvedák snadno rozložit, převézt nebo uložit – ideální volba pro zařízení s omezeným prostorem nebo pro mobilní péči. Zvedák je vybaven bezpečnostními funkcemi, jako je nouzové spuštění, tlačítko STOP, ochrana proti přitlačení a signalizace stavu baterie.
Součástí balení je i závěs M028/C – s oporou hlavy, perforovaná tkanina, nastavitelné smyčky.
| Hmotnost | 37,2 kg (s obalem 41,8 kg) |
| Délka základny | 830 mm |
| Šířka základny | 565–840 mm |
| Výška zdvihu | 115–1650 mm |
| Výška ve složeném stavu | 370 mm |
| Hlučnost | < 70 dB |
| Provozní teplota | 0–40 °C |
| Rozměr (ve složeném stavu) [cm] | 58×119×41 cm |
| Délka [cm] | 119 |
| Hmotnost | 37,2 kg (s obalem 41,8 kg) |
| Maximální hmotnost osoby [kg] | 150 |
| Napětí (V) | 24 |
| Kapacita (mAh) | 2900 |
| Průměrná doba nabíjení | 6 h |
| Max. výška ve zvednuté poloze | 2 m |
| Mim. výška ve spuštěné poloze | 11 cm (pro zvednutí klienta ze zěmě) |