|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Lehké a stabilní pevné chodítko pro vnitřní použití z eloxovaného hliníku
Chodítko v odlehčené verzi Light je určeno pro vnitřní prostředí a slouží jako pevná opora při chůzi
Chodítko se snadno skládá, což usnadňuje jeho převoz a skladování
Extra lehká a robustní hliníková konstrukce (2,2 kg)
Vhodné pro vnitřní použití
Výškově nastavitelné nohy
Skládací provedení pro snadnou manipulaci
Čtyři protiskluzové gumové koncovky
Měkké, pohodlné rukojeti
| Materiál rámu | eloxovaný hliník |
|---|---|
| Celková šířka | 61 cm |
| Celková hloubka | 46-49 cm |
| Výška chodítka | 75–93 cm (nastavitelná) |
| Typ zakončení nohou | 4× gumové protiskluzové koncovky |
| Možnosti složení | skládací |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Maximální nosnost | 100 kg |