|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Termotransferová tiskárna s displejem k potisku plastových štítků.
Dostupnost: skladem u dodavatele - termín dodání cca tři týdny od objednání
Stolní termotransferové tiskárny řady GoDEX RT700 jsou výkonná kancelářská zařízení pro tisk etiket a štítků. Šíře tiskové zóny až 108mm, rychlost tisku až 177mm/s, rozhraní USB, RS232, Ethernet a USB Host.
Termotransferové tiskárny GoDEX RT700i/RT730i umožňují tisknout na samolepící etikety a visačky čárové kódy (1D, 2D), texty, grafické objekty a obrázky. Zakládání materiálu je velmi snadné díky tiskové hlavě umístěné ve vyklápěcím víku. Součastí balení tiskárny je český manuál, software pro tvorbu a tisk etiket GoLabel, ovladač pro Windows, Linux a MAC (vše v češtině). Díky rozsáhlé příkazové sadě jazyka EZPL a emulaci jazyka Eltron a Zebra, jsou tyto tiskárny vhodné k integraci do systémových aplikací.
Do tiskárem se používá speciální páska s barvou odolnou vůči vyprání. Štítky se následně nažehlují na prádlo použitím zažehlovacího lisu. K tiskárně je dodáván software pro editaci textu.
| Délka [cm] | 280 mm |
| Výška [cm] | 186 mm |
| Šířka [cm] | 210 mm |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Metoda tisku | termotransferový tisk (s barvící páskou) i přímý tepelný tisk (bez barvící pásky) |
| Rozlišení | 203 dpi (8 bodů/mm) |
| Rychlost tisku | maximálně 177 mm/s |
| Šíře tisku | maximálně 108mm |
| Délka tisku | minimální 4 mm - maximální RT700i: 1727 mm |
| Paměť | Flash 8MB (4MB pro data), SDRAM 16MB |
| Software | Software pro tvorbu a tisk etiket: GoLabel, QLabel (oba v češtině) |
| Rozhraní | USB 2.0, RS232 (DB-9), Ethernet 10/100 (RJ-45), USB Host |