|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Lis pro zažehlování štítků, transferů a záplat
se používá k nažehlení textilního štítku či záplaty nebo k hromadnému označení prádla logem a textem pomocí transferů. Standardně je dodáván lis s velikostí zažehlovací plochy 150x100 mm a ručním ovládáním. Na přání lze dodat i lisy s větší zažehlovací plochou nebo s pneumatickým ovládáním.
Lis je ovládán řídicí jednotkou s digitálním displejem s možností nastavovat a zobrazovat teplotu a čas. Lze přednastavit čtyři teplotní a časové režimy.
U zažehlovacích štítků a transferů se pracuje s teplotou 202-205°C a časem 8-15 sekund.

| + | robustní provedení |
| + | možnost přednastavení 4 teplotních a časových režimů |
| + | hydraulicky podpořené otevírání lisu |
| + | odolná silikonová podložka |
| + | velký manipulační prostor při značení oděvů díky většímu rozevření mezi podložkou a horní vyhřívanou částí lisu při otevření |
| + | madlo s pohodlným úchopem |
| Materiál | ocelové profily |
| Hmotnost | 17 kg |
| Barva | modro červená |
| Upozornění | optimální teplota pro nažehlování - 205°C |
| Upozornění | optimální čas pro nažehlování - 8 sekund |
| Napájení | 230/240 V, 500W, střídavý proud |
| Obsah balení | lis, síťová šňůra, zažehlovací destička 130x100 mm |
Musím říct, že naše děvčata jsou s lisem moc spokojená.
Jsme rádi, že ho máme.