|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Bowlingová sada 10 velkých pěnových kuželek a jedné bowlingové koule
Dostupnost: skladem
Pěnový bowling je skvělá zábava pro všechny generace. Tato téměř nezničitelná pěnová bowlingová sada je velmi měkká, bezpečná a tichá. Set obsahuje kuželky a kouli z pěnového materiálu, což zajišťuje bezpečné hraní bez rizika poškození nábytku nebo zranění. Sada obsahuje 10 velkých kuželek, 1kg kouli, vinylovou podložku pro správné rozložení kuželek a praktickou tašku na přenášení.
Bowling je zábavná hra, která pomáhá rozvíjet koordinaci očí a rukou. Cílem hry je srazit všech deset kuželek co nejmenším počtem hodů, a pokud se vám podaří srazit všechny kuželky jedním hodem, získáte strike.
| Zaměření | společenské hry a aktivity |
| Zaměření her | pohybové aktivity a motorika |
| Materiál | pěnová hmota |
| Výška [cm] | 38 cm |
| Průměr | 16,5 cm |
| Barva | žlutá |
| Balení | 10 kuželek, 1 koule, vinylová podložka, batoh |
| Hmotnost balení | 7 kg |
| Údržba - poznámka | otíráním na sucho |