|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Toaletní výškově nastavitelná židle
Volitelné příslušenství:
TOALETNÍ NÁDOBA K ŽIDLI KING
Multifunkční polyethylenová židle,
- moderní design
- pohodlná,
- toaletní sedátko,
- sprchová židle,
- výškově nastavitelná,
- eloxované hliníkové nohy,
- protiskluzové gumové koncovky
- barva bílá a černá
Parametry - židle bez otvoru
| šířka sedáku | 50 cm |
| hloubka sedáku | 30 cm |
| výška opěradla | 26 cm |
| nastavitelná výška sedáku | 30 - 54 cm |
| maximální nosnost | 120 kg |
| odklápěcí otvor pro toaletní nádobu | ne |
Parametry - židle s otvorem
| šířka sedáku | 56 - 63 cm |
| hloubka sedáku | 45 cm |
| výška opěradla | 24 cm |
| nastavitelná výška sedáku | 41 - 51 cm |
| maximální nosnost | 120 kg |
| odklápěcí otvor pro toaletní nádobu | ano |
| Materiál | Polyethylen, hliník |
| Rozměr | 41x31x41 cm |
| Výška [cm] | 36 (+23) cm - opěradlo |
| Šířka [cm] | 50 cm - sedák |
| Hloubka [cm] | 40 cm - sedák |
| Maximální hmotnost osoby [kg] | 150 kg |