|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Balení obsahující 4 kluzné podložky s úchyty.
Dostupnost: skladem
Podložky jsou dodávány v balení obsahujícím 4 ks (cena za celé balení).
Kluzné podložky umožňují manipulaci posuvem v podélném směru, obracení, otáčení sedící osoby, otáčení do/z polohy na břiše, a to vše bez nutnosti jakéhokoliv zvedání. Kluzné podložky lze dále použít při zvednutí do polohy vsedě, podsouvání úchytných pásů zvedacích zařízení apod. Podložky se používají i k přesunu z lůžka na koupací lůžko a za použití transportní desky také z lůžka na lůžko. Při polohování se využívá vlastností speciální kluzné vrstvy (silikonová úprava), používáním se eliminuje tření pokožky. Při manipulaci je výhodné používat dvou podložek, horní a dolní, kluznými vrstvami k sobě. Podložky nejsou určeny ke zvedání.
Kluzné podložky jsou určeny pro jednorázové použití a jako takové jsou nepratelné. Pokud zůstane podložka po použití čistá, lze ji u pacienta ponechat a používat ji, dokud nemocnici neopustí. Lehce znečištěnou podložku lze otřít zředěným roztokem na bázi chlóru nebo kvalitní sterilizační tekutinou.
| Zaměření | polohování a přesun osob |
| Materiál | 100% Polyester se silikonovou úpravou |
| Ikony údržby | d C H K U |
| Délka [cm] | 200 cm |
| Šířka [cm] | 140 cm |
| Barva | červená |
| Maximální hmotnost osoby [kg] | 400 kg |
| Manipulace | v podélném směru |
| Určení | manipulace a přesuny |
Video se připravuje