|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Pratelná podložka bez úchytů
Dostupnost: skladem
Kluzné podložky umožňují manipulaci posuvem v podélném směru, obracení, otáčení sedící osoby, otáčení do/z polohy na břiše, a to vše bez nutnosti jakéhokoliv zvedání. Kluzné podložky lze dále použít při zvednutí do polohy vsedě, podsouvání úchytných pásů zvedacích zařízení apod. Podložky se používají i k přesunu z lůžka na koupací lůžko a za použití transportní desky také z lůžka na lůžko. Při polohování se využívá vlastností speciální kluzné vrstvy, používáním se eliminuje tření pokožky. Při manipulaci je výhodné používat dvou podložek, horní a dolní, kluznými vrstvami k sobě.
| Zaměření | polohování a přesun osob |
| Materiál | 100% Polyester se silikonovou úpravou |
| Ikony údržby | l H D K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Délka [cm] | 200 cm |
| Šířka [cm] | 100 cm |
| Maximální hmotnost osoby [kg] | 400 kg |
| Manipulace | v podélném směru |
| Určení | manipulace a přesuny |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)