|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Krepové povlečení s barevným potiskem, souprava se skládá z povlaku na polštář a povlaku na přikrývku.
Dostupnost: skladem u dodavatele - dodání cca 14 dnů od objednání

Česká výroba ze 100% kvalitní česané bavlny s krepovou úpravou. Dodáváno v rozměru 200/140 přikrývka a 90/70 polštář, na objednávku lze zhotovit i povlečení jiných rozměrů. Povlečení má certifikát zdravotní nezávadnosti.
Způsoby zapínání:
TABULKA - SYMBOLY ÚDRŽBY TEXTILIÍ - VYSVĚTLIVKY
| Materiálové složení | 100% česaná bavlna (nejkvalitnější příze, hladký a příjemný povrch na omak) s krepovou úpravou, nevysrážená. Krepování v šíři 1 cm. |
| Ikony údržby | j H C K V 6 |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | přikrývka 200/140 cm polštář 90/70 cm |
| Hmotnost | 1.200 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 135 g/m² |
| Balení | po jednom kuse |
| Druh povlečení | krepové |
| Doporučená údržba | před prvním použitím vyperte povlečení samostatně, po rubu se zapnutým zipem, v prostředku na jemné a barevné prádlo v nepřeplněné pračce a sušte v sušičce s programem „vlhké k žehlení“ |
| Upozornění | Materiál je nevysrážený! |
| Upozornění | Nežehlí se! |
| Údržba - poznámka | příležitostně lze prát na 95°C (na vyvářku) |
| Atest | Výrobek je opatřen zdravotnickým atestem TZÚ Brno. |