|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Osušky 70x140 cm s gramáží 500 g/m2, vysokou savostí a odolností.
Dostupnost: skladem u dodavatele, termín dodání cca 14 dní od objednání
Určení: osušky jsou určeny do náročných provozů, kde je kladen důraz na vysokou savost a odolnost.
Osušky mají 3 elegantní tenké proužky.
Vysoká plošná hmotnost 500 g/m2.
Materiálové složení: 100% bavlna, prstencová příze.
Rozměr osušky: 70x140 cm.
Certifikace zdravotní nezávadnosti: Oeko-Tex Standard 100.

Praní na 60˚C.
Rozměr osušky 70x140 cm.
Před prvním použítím vždy vyperte. Perte odděleně dle doporučené teploty. Po vyprání nechte důkladně proschnout nebo vysušte v bubnové.
Odstíny barev se můžou lehce lišit, v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.
+ |
zesílený lem |
+ |
gramáž (500 g/m2) zaručuje vynikající savost a komfort |
+ |
široká nabídka barev |
| Zaměření | froté ručníky, osušky a žínky |
| Materiálové složení | 100% bavlna, prstencová příze |
| Ikony údržby | j H E K V |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | 70x140 cm |
| Délka [cm] | 140 cm |
| Šířka [cm] | 70 cm |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 500 g/m2 |
| Barva | azurová modrá, béžová, bílá, černá, červená, fialová, hnědá, krémová, mariina modrá, oranžová, purpurová, stříbrná, tmavě šedá, tmavě zelená, zelená pistáciová, žlutá |
| Doporučená údržba | Perte odděleně dle doporučené teploty. Po vyprání nechte důkladně proschnout nebo vysušte v bubnové sušičce. |
| Údržba - poznámka | Před prvním použitím vždy vyperte. |
| Atest | Oeko-Tex Standard 100 |