|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Elastické prostěradlo SMART je ideální pro antidekubitní matrace a matrace na polohovacích postelích. Snadno se povléká i snímá, udržuje lůžko bez záhybů, což pomáhá předcházet dekubitům. Prostěradlo je pratelné a vhodné pro náročné používání.
Dostupnost: skladem
Prostěradlo SMART se dokonale přizpůsobí tvaru matrace, i když je postel v různých polohách. Snadno se povléká a snímá, což šetří čas a usnadňuje manipulaci.
Hladký povrch bez záhybů zajišťuje pohodlí pro uživatele, chrání pokožku a snižuje riziko vzniku dekubitů. Vysoká odolnost je zachována i při častém používání v náročných podmínkách.
Prostěradlo SMART pevně obepíná i vyšší matrace, aniž by docházelo k jejich odhalení při zatížení. Tento typ je obzvláště vhodný pro aktivní antidekubitní matrace.
+ |
Pratelné na 95 °C |
+ |
Trvale napnuté – lůžko zůstává hladké a upravené |
+ |
Stálobarevné |
+ |
O 15 % lehčí než prostěradlo typu "obálka" |
+ |
Snadné povlékání i snímání |
+ |
Příjemné barvy a komfort pro pokožku |
+ |
Nemusí se žehlit |
| Materiálové složení | obousměrně elastický úplet z dvouvlákna bavlna/polyester 60/40, 150 g/m2 |
| Ikony údržby | l H V C K |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | standardně pro matrace do rozměru 200x90(100)x20 cm |
| Délka [cm] | 190-200 |
| Šířka [cm] | 137-144 |
| Hloubka [cm] | 12-20 |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 150 g/m2 |
| Barva | bílá, žlutá, meruňková, krémová, modrá, zelená |
| Výrobce | MIP |
| Využití | pro sociální služby, domovy seniorů a nemocnice |
Tabulka ikon pro údržbu textilií s vysvětlivkami ke stažení.
Přílohy / návody (68.99k)Pro prostěradla se do APOSu vracíme opakovaně. Zkoušeli jsme prostěradla i od jiných výrobců, ale s těmito je snadná manipulace a údržba. Pereme v prádelně na 90°C a prostěradla to všechno vydržela už několik let!
Jsme moc spokojeni a maminka si ho moc chválí