|
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Více informací |
Přijmout všechny cookies Personalizovat |
| Přijmout zvolené cookies |
Žádné produkty
Elastické bariatrické prostěradlo SMART je vhodné pro antidekubitní matrace a matrace polohovacích lůžek. Snadno se na matraci obléká i svléká. Netvoří sklady a tak působí preventivně proti vzniku dekubitů. Dalšími výhodami jsou možnost vyvářky a dlouhá životnost prostěradla
Dostupnost: skladem
Dokonale se přizpůsobují tvaru matrace i v extrémních polohách, snadno se povlékají a snímají, čímž se uspoří práce a čas.
Pod ležící osobou se nevytvářejí záhyby, povrch prostěradel je na dotek příjemný, nedráždí pokožku a působí tak preventivně proti vzniku dekubitů. Vyznačují se dlouhou životností i v náročných podmínkách při zachování všech užitných vlastností.
Prostěradlo střihu SMART je dostatečně rozměrné i pro vyšší matrace, které obepíná tak, že při zatížení nedochází k jejich obnažování.
Prostěradla SMART jsou vhodná zejména pro aktivní antidekubitní matrace.
VÝHODY
+ |
je pratelné na 95°C |
+ |
je stále napnuté - lůžko krásně upravené, netvoří se sklady |
+ |
je stálobarevné |
+ |
lehčí o 15 % než prostěradlo obálka |
+ |
snadno se povléká a snímá |
+ |
má příjemné barvy |
+ |
nemusí se žehlit |
| Materiálové složení | obousměrně elastický úplet z dvouvlákna bavlna/polyester 60/40, 150 g/m2 |
| Ikony údržby | l H V C K |
| Vysvětlivky k pracím symbolům | tabulka ve složce PŘÍLOHY/NÁVODY |
| Rozměr | standardně pro matrace do rozměru 200x120 cm |
| Gramáž (plošná hmotnost) | 150 g/m2 |
| Barva | bílá |
| Výrobce | MIP |
| Využití | pro sociální služby a domovy seniorů |