APOS BRNO > Polohování a manipulace > polohovací systém SWIFT®

Polohovací systém SWIFT®

Pravidelné polohování ležícího pacienta je v akutní i dlouhodobé péči hlavním faktorem v prevenci vzniku dekubitů. Představuje přitom zvýšené riziko nejen pro pacienta, ale i pro personál. V důsledku manipulace s těžšími osobami dochází ke zranění krku, ramen nebo zad ošetřujícího personálu. S ohledem na výše uvedené vám nabízíme unikátní, patentem chráněný polohovací systém SWIFT® umožňující ošetřujícím bezpečně a snadno provádět manipulační úkony, a to se zřetelem na pohodlí a bezpečnost pacientů.

Tento polohovací systém je navržen pro trvalé umístění pod ležící osobou. To je velmi výhodné jak pro ošetřující personál, tak i pro pacienta, protože se tak redukuje stres spojený s opakovaným vkládáním a vyjímáním polohovacích pomůcek. Navíc díky použití prodyšných materiálů nedochází k přehřívání pokožky a nadměrnému pocení.

Polohovací systém SWIFT® se skládá ze dvou částí, a to z napínacího prostěradla UltraSlide® s kluzným středovým pásem a z polohovací podložky Swift®. Při nutnosti použití inkontinenční podložky lze tuto umístit na podložku Swift® a polohovat i s ní anebo použít místo podložky Swift®  polohovací podložku DUOplus s absorpční vrstvou.

Použití systému je velmi jednoduché a intuitivní, viz ilustrační video.

 

Napínací kluzné prostěradlo Ultraslide®

Napínací kluzné prostěradlo Ultraslide®

Prostěradlo s kluzným středovým pásem určené ke snadnému polohování ležící osoby.

Polohovací podložka SWIFT®

Polohovací podložka SWIFT®

Kluzná polohovací podložka se záhyby pod matraci určená ke snadnému polohování ležícího pacienta.

Hledání v e-shopu

Aktuality

Podpůrný polštář DELTA

Podpůrný polštář DELTA

Zařadili jsme do našeho sortimentu novinku - omyvatelný podpůrný polštář DELTA. Zajišťuje pohodlnou podporu zad a správné postavení páteře vsedě na lůžku nebo širokém křesle. Polštář má tři polstrované sekce - jednu svislou v páteřní oblasti a dvě na podporu v oblasti ramenou.

Čtěte více >>

12.10.2016

Jsme členy České komory požární ochrany a bezpečnosti práce

Jsme členy České komory požární ochrany a bezpečnosti práce

Jako specialisté na evakuaci osob (viz naše evakuační podložky), bezpečnost a mobilitu,jsme se stali členy České komory požární ochrany a bezpečnosti práce

27.6.2016

Nová podložka do lůžka FUSION

Nová podložka do lůžka FUSION

Unikátní laminovaná podložka určená k ochraně lůžka a lůžkovin při inkontinenci.

Čtěte více >>

28.2.2016

Terapeutická panenka v životě ...

Terapeutická panenka v životě ...

Sociální služby - listopad 2015

Čtěte více >>

3.1.2017